Про компанію

Zamst.
Перетворюємо обмеження
на можливості.

Почуття свободи, враження, що в цю мить ти здатний буквально на все, можуть відчувати тільки ті спортсмени, які насмілюються вийти за межі своїх можливостей.

Щоб відкрити двері до перемоги потрібна тверда рішучість і навіть зухвалість. Тому недооцінювати свій потенціал не можна. Ніколи і ні за що.

Йдіть вперед з вірою в свою силу і міць!

Ми знаємо, що ви зможете розкрити свій необмежений потенціал – потрібно тільки долати бар'єри, які стоять перед вами, з усією пристрастю.

Зберіть всі сили, щоб гідно зустріти виклики, яким немає кінця. Киньте виклик своїм обмеженням.

І Zamst допоможе їх подолати!

БРЕНД ZAMST НАРОДИВСЯ
В ОБЛАСТІ МЕДИЦИНИ.
НАПРЯМОК
ЙОГО ДІЯЛЬНОСТІ
БУВ І ЗАЛИШАЄТЬСЯ
МЕДИЧНИМ.

ZAMST – це бренд ортезів, супортів і продуктів догляду для спортсменів. Він був створений в 1993 році і входить в групу NIPPON SIGMAX, виробника медичних девайсів, працюючого на ринку більш ніж 45 років.

Наша місія – пропонувати продукти і послуги, які допомагають запобігати спортивним травмам і підтримувати спортсменів, які вже отримали травму. Кожний товар – це продукт думки, знань, досвіду лікарів спортивної медицини, спортивних інструкторів і самих спортсменів.

Якість і функціональність – ось причини, з яких професійні спортсмени і аматори користуються продуктами ZAMST.

Ми завжди дотримуємося цього циклу в своєї роботі

Процес створення продукта

Ми завжди прагнемо дізнатися останні результати досліджень з усього світу і втілити отримані знання в виробництві своїх продуктів. Коментарі і думки спортивних лікарів і тренерів народжують у нас нові ідеї, які знаходять відображення в нових прогресивних продуктах.

Вибір і випробування використовуємих матеріалів

Ми проводимо ретельне тестування використовуємих матеріалів, щоб виявити необхідні для вироба характеристики. Також мі маємо обладнення, яке проводить оцінку якості матеріалу по різноманітним параметрам.

Оцінка функціональних можливостей продукту

Ми перевіряємо, як функціонує той чи інший продукт, щоб подивитись, як він впливає на рух тіла людини. В цьому випробуванні задіяне численне складне обладнання. Подібні тести необхідні для того, щоб наші продукти були максимально ефективні..

Конструкція продукту

В нас є навички і технології для точного вимірювання людського тіла і використання цих параметрів при проектуванні продукту. Ми проектуємо вироби згідно з цими навичками і технологіями, щоб досягти найкращої анатомічної посадки продукта на тілі спортсмена.

Оцінка практичного використання

Ми проводимо оцінку простоти й зручности, посадки і довговічності нашого продукту в “польових” умовах, на діючих спортсменах.

“Зроблено в ZAMST”

Кожен новий продукт ZAMST народжується не в процесі осяяння. Ми збираємо думки клієнтів і професіоналів (медиків, спортивних тренерів) на всіх етапах виробництва: “ідея”- “проектування” - “аналіз”. Важливо зауважити, що ми як медична компанія робимо наголос на “доказову” розробку продукту. За кожним стоїть величезні академічні дослідження.